Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. xKorzystając ze strony
wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Formularz zwrotu

Zdjęcie rodziny produktów: Formularz zwrotu

Zwrotu asortymentu można dokonać do 1 miesiąca od daty dostawy, nie dotyczy to opakowań zwrotnych - kosze MOBIL-RACK (do transportu kanałów SPIRAL) przyjmowane są do 6 miesięcy od daty dostarczenia.

Aby zwrócić produkty lub opakowania zwrotne należy:
1. Pobrać formularz zwrotu (do pobrania plik pdf) i uzupełnić go.
2. Wysłać wypełniony formularz zwrotu na adres  quality@alnor.com.pl w celu ustalenia z działem Kontroli Jakości warunków zwrotu.
3. Zwrot może być odesłany tylko po otrzymaniu pozytywnej informacji zwrotnej oraz ustaleniu terminu zwrotu.
4. Do zwracanego asortymentu należy załączyć uzupełnioną kartę zwrotu. 

WAŻNE: Zwrot produktów wiąże się z dodatkową opłatą - opłata ta jest związana z przyjęciem zwrotu, zweryfikowaniem oraz rozłożeniem na lokalizacje magazynowe. Wartość zwracanego asortymentu zostanie obniżona o 10% wartości, ale nie mniej jak 25 zł (jeśli nie zostało inaczej ustalone).  

Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia przyjęcia zwrotu – więcej na temat powodów odmowy zwrotu znajdą Państwo w Warunkach realizacji zamówień – Zwroty (str.10).

* Alnor zastrzega sobie prawo do błędów i pomyłek w treściach zamieszczonych na stronie internetowej. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. W celu sprawdzenia dostępności oraz aktualnej ceny prosimy o skontaktowanie się z wybranym Działem Handlowym.

Formularz zwrotu - Rodzina produktów
Zdjęcie miniaturka Kod produktu Nazwa podgrupy Pliki do pobrania
REKUPERACJA
PROJEKTOWANIE
`