Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. xKorzystając ze strony
wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Formularz reklamacyjny

Zdjęcie rodziny produktów: Formularz reklamacyjny

Aby złożyć reklamację na produkty lub usługi firmy ALNOR, prosimy o pobranie formularza reklamacyjnego i dokładne uzupełnienie wszystkich wymaganych pól.  Po wypełnieniu formularza proszę przesłać go wraz dodatkową dokumentacją (np. zdjęciami produktu) na adres quality@alnor.com.pl  Jest to dedykowany adres e-mail do zgłaszania reklamacji, co oznacza, że:

  • Państwa zgłoszenie bezpośrednio trafia do działu Kontroli Jakości,
  • W chwili zarejestrowana reklamacji w systemie, otrzymają Państwo w wiadomości zwrotnej numer zgłoszenia reklamacyjnego, na podstawie którego będą mogli Państwo sprawdzać status zgłoszenia reklamacyjnego.

W ciągu 14 dni kalendarzowych dział Kontroli Jakości odezwie się do Państwa w sprawie sposobu rozpatrzenia reklamacji (dlatego prosimy o uzupełnienie sekcji Oczekiwania Klienta). Więcej na temat Warunków realizacji zamówień  - Reklamacje (str. 12). 

* Alnor zastrzega sobie prawo do błędów i pomyłek w treściach zamieszczonych na stronie internetowej. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. W celu sprawdzenia dostępności oraz aktualnej ceny prosimy o skontaktowanie się z wybranym Działem Handlowym.

Formularz reklamacyjny - Rodzina produktów
Zdjęcie miniaturka Kod produktu Nazwa podgrupy Pliki do pobrania
REKUPERACJA
PROJEKTOWANIE
`