Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. xKorzystając ze strony
wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

O nas

Nowoczesne zarządzanie magazynem

Zobacz co kryje się w naszym magazynie. Widok z góry pozwoli Wam określić skalę naszej firmy. Sama powierzchnia magazynowa to ponad 10 000 metrów kw. Dużo, prawda? Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania magazynem WMS np. lokalizacja produktu wśród 40 000 różnych indeksów jest dziecinnie prosta.

Firma ALNOR® Systemy Wentylacji

rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku jako producent spiralnie zwijanych kanałów okrągłych. Młody i dynamiczny zespół szybko zapewnił firmie pozycję czołowego producenta kanałów okrągłych w Polsce.
W 2004 roku firma przeprowadziła się do nowoczesnego obiektu w Woli Mrokowskiej pod Warszawą, dzięki czemu asortyment został poszerzony o systemy kanałów prostokątnych oraz szereg akcesoriów wentylacyjnych.

Wszystko po to aby zapewnić naszym klientom solidne fundamenty działania i wzrostu.

zobacz więcej
Siła innowacji

Prężna organizacja, doskonałe warunki współpracy, nowoczesny park maszynowy i innowacyjne przedsięwzięcia sprawiają, że ALNOR jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży.

Wybierz ALNOR i buduj swój sukces razem z nami.

zobacz więcej
Solidne fundamenty

Szukasz kompletnego systemu przewodów wentylacyjnych? Po prostu mamy to czego potrzebujesz i w dodatku w solidnej jakości oraz w niskiej cenie. Konkurencyjne i wymagające rynki nie mają czasu na niespodzianki i niesolidnych partnerów.

A ty?

zobacz więcej
Przejrzyste reguły

Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż sprawiają, że współpraca staje się jeszcze sprawniejsza, a warunki zakupu bardziej przejrzyste. Teraz sam możesz zdecydować w jakiej formie i trybie chcesz zostać obsłużony, oszczędzaj albo płać i wymagaj.

A teraz, w czym możemy pomóc?

zobacz więcej
REKUPERACJA
PROJEKTOWANIE
`