Praca

Praca w Alnorze

Jeśli wiesz czego szukasz, jesteś człowiekiem dynamicznym, gotowym podjąć nowe wyzwania w nastawionej na budowanie sukcesu firmie, przyłącz się do nas.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny)
na numer faksu + 48 22 737 40 04
lub adres e-mail rekrutacja@alnor.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowiska:

Młodszy specjalista ds. eksportu
pobierz

Główne zadania:

  • pozyskiwanie i obsługa istniejących klientów,
  • realizacja założonej polityki sprzedażowej firmy,
  • budowanie trwałych relacji z klientem,
  • uczestnictwo w targach.
Młodszy specjalista ds. realizacji zamówień
pobierz

  • wystawiane dokumentów sprzedażowych (WZ, FV)
  • realizacja zamówień klientów
  • współorganizowanie transportów
  • ścisła współpraca z innymi działami m.in. działem handlowym, planowania produkcji, magazynem
  • budowanie trwałych relacji z klientem
Praktyki zawodowe
pobierz

Jesteś osobą chcącą się rozwijać i brać los w swoje ręce?
Lubisz czynnie wykorzystywać wolny czas z myślą o własnej przyszłości?
Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku europejskim?
Jeśli TAK, to zapraszamy do kontaktu w sprawie odbycia Praktyk Zawodowych!

W trakcie okresu Praktyk poznasz zagadnienia związane z pracą w działach:

  • Realizacji i Logistyki
  • Handlowym
  • Marketingu
REKUPERACJA
PROJEKTOWANIE