Praca

Praca w Alnorze

Jeśli wiesz czego szukasz, jesteś człowiekiem dynamicznym, gotowym podjąć nowe wyzwania w nastawionej na budowanie sukcesu firmie, przyłącz się do nas.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny)
na numer faksu + 48 22 737 40 04
lub adres e-mail rekrutacja@alnor.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowiska:

Mechanik Utrzymania Ruchu
pobierz

Główne zadania:

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu
  • prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn
  • usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji
  • współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji
Inżynier Rozwoju Produktu
pobierz

  • tworzenie koncepcji i projektowanie nowych produktów,
  • opracowywanie oraz wprowadzanie zmian w dokumentacji technicznej 2D oraz 3D dla gotowych wyrobów oraz ich komponentów,
  • optymalizacja produktu pod kątem poprawy jakości oraz kosztów,
  • weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami,
  • nadzór nad wykonywaniem prototypów,
  • inicjacja i udział w rozwoju nowych technologii.
Specjalista ds. Badań
pobierz

  • wykonywanie pomiarów aerodynamicznych i akustycznych zgodnie z obowiązującymi normami,
  • opracowywanie rzetelnych raportów oraz procedur z badań,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
  • ocena, analiza i interpretacja wyników,
  • współpraca z innymi działami w ramach rozwoju produktów oraz kontroli jakości.
Zapewniamy darmowy transport do pracy.

Pomożemy Ci dojechać na trasach:

Warka - Wola Mrokowska
Branków - Michałów - Warka - Laski - Krześniaków - Nowa Wieś - Ryszki - Wola Bogolewska - Jasieniec - Czachów - Pabierowice - Skurów - Grójec - Wola Mrokowska

Dobieszyn - Wola Mrokowska
Dobieszyn - Ksawerów - Stromiec - Pohulanka- Brzeźce/ Szczyty - Białobrzegi - Falęcice - Grójec - Głuchów - Pamiątka - Rembertów - Tarczyn - Wola Mrokowska

Bukówno - Wola Mrokowska
Bukówno - Radzanów - Smardzew - Branica - Stawiszyn - Dąbrówka - Sucha - Falęcice - Skurów - Grójec - Szczęsna - Kośmin - Wola Mrokowska

Dojazd z Warszawy

Nasza siedziba firmy znajduje się w Woli Mrokowskiej pod Warszawą.
Jednak wysoko rozwinięta infrastruktura dróg zapewnia optymalny czas dojazdu do pracy samochodem:

dojazd z Warszawa

Dlaczego Warto u nas pracować?

Oprócz miłej atmosfery i zgranego zespołu zapewniamy świadczenia socjalne, umowę
o pracę i wiele innych:

  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy to koszt 6zł)
  • wczasy pod gruszą
  • bezpłatny transport do pracy
  • bony podarunkowe na święta
  • benefity multisport
  • ubezpieczenia grupowe

Dlaczego jeszcze warto?
Bo jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży.
Na swoim koncie mamy liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty.
Ponadto jesteśmy w ponad 80 krajach na świecie.

Zdobywaj wiedzę, wykorzystaj szansę i podbijaj nowe rynki.

REKUPERACJA
PROJEKTOWANIE