Ta strona używa Cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności. xKorzystając ze strony
wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Referencje

2018-11-30Fabryka silników samochodowych - kanały i kształtki uszczelkowe, duże średnice

Fabryka silników samochodowych - kanały i kształtki uszczelkowe, duże średnice

 

Obiekt: Fabryka silników samochodowych - kanały i kształtki uszczelkowe, duże średnice

Dostarczane elementy: Kanały okrągłe i segmentowe kształtki wentylacyjne w wykonaniu z fabrycznie zamontowaną uszczelką z gumy EPDM, dzięki której cała instalacja zapewnia klasę szczelności „ D ” - klasa szczelności potwierdzona została certyfikatem SITAC.

Data realizacji: 2018r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2018-10-30Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej - kanały i kształtki z blachy kwasoodpornej

Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej - kanały i kształtki z blachy kwasoodpornej

 

Obiekt: Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej - kanały i kształtki z blachy kwasoodpornej

Dostarczane elementy: Kanały i kształtki z blachy kwasoodpornej gat. 1.4301 mające zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych w agresywnym środowisku. Kanały i kształtki wykonane z fabrycznie zamontowanymi uszczelkami z gumy EPDM zapewniające szczelność klasy " D" wg. Euroventu.

Data realizacji: 2018r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2018-10-15Biurowiec - Kolana tłoczone - krótkie - wykonanie mufa-nypel

Biurowiec - Kolana tłoczone - krótkie - wykonanie mufa-nypel

 

Obiekt: Biurowiec - Kolana tłoczone - krótkie - wykonanie mufa-nypel

Dostarczane elementy: Krótkie tłoczone kolano wentylacyjne stosowane do kanałów SPIRAL i wentylacyjnych przewodów gładkich. Zgrzew liniowy zapewnia szczelność klasy D bez dodatkowych uszczelniaczy. Dwuwargowa uszczelka z gumy EPDM zapewnia instalacji wentylacji i rekuperacji klasę szczelności D wg normy. Dzięki małemu promieniowi oszczędzana jest przestrzeń międzystropowa. Wersja kolana wentylacyjne BPKFL z jednej strony posiadają wymiar mufowy by bezpośrednio łączyć się z ramką montażową zaworu wentylacyjnego takiego jak KN-RM, czy KWO-RML.

Data realizacji: 2018r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2018-09-28Sklep sportowy - nawiewniki wirowe sufitowe GCR

Sklep sportowy - nawiewniki wirowe sufitowe GCR

 

Obiekt: Sklep sportowy - nawiewniki wirowe sufitowe GCR

Dostarczane elementy: Nawiewnik wirowy GCR posiadający nieruchome łopatki wygięte pod stałym kątem. Zbudowany z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo w kolorze RAL9010. Nawiewniki wirowe zapewniają miksowanie się strumienia nawiewanego z powietrzem w pomieszczeniu, przez co zalecane są do nawiewu zimnego powietrza. Zapewniają stabilny przepływ
strumienia i przeznaczone są do pomieszczeń o wysokości do 4m, np. w obiektach użyteczności publicznej jak hotele, restauracje, biurowce, sklepy
.

Data realizacji: 2018r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2018-09-14Osiedle willowe - tłumiki akustyczne

Osiedle willowe - tłumiki akustyczne

 

Obiekt: Osiedle willowe - tłumiki akustyczne

Dostarczane elementy: Tłumiki okrągłe służą do tłumienia hałasu w instalacjach wentylacyjnych opartych na systemie kanałów okrągłych.  Zbudowane są z rury spiralnie zwijanej o przekroju okrągłym – która pełni rolę płaszcza zewnętrznego, oraz warstwy wełny mineralnej, zabezpieczonej od środka tkaniną izolacyjną i  stalowym  przewodem perforowanym. Tłumiki ograniczają hałas w rurociągach wentylacyjnych, powstały przez takie urządzenia jak wentylatory, centrale, jak również odgłosy wydobywające się z poszczególnych pomieszczeń. Dzięki estetycznemu wykonaniu i spójności z pozostałymi częściami systemu wentylacyjnego, tłumiki mogą być również montowane w widocznych miejscach.

Data realizacji: 2018r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2018-08-27Budynek biurowy - klapy rewizyjne

Budynek biurowy - klapy rewizyjne

 

Obiekt: Budynek biurowy - klapy rewizyjne

Dostarczane elementy: Klapy rewizyjne IPFQ przeznaczone do montażu na wentylacyjnych kanałach prostokątnych, ułatwiające dbanie o higieniczny stan instalacji, poprzez okresowe jej czyszczenie oraz dezynfekcje. Do każdej klapy załączony jest szablon ułatwiający wycinanie otworu w istniejącej instalacji wentylacji a ich konstrukcja oraz uszczelka gwarantują idealne przyleganie jej powierzchni do powierzchni kanału na którym jest zainstalowana dzieki czemu instalacja jest szczelna.

Data realizacji: 2018r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2018-08-10Budynek użyteczności publicznej - rekuperatory wewnątrzścienne

Budynek użyteczności publicznej - rekuperatory wewnątrzścienne

 

Obiekt: Budynek użyteczności publicznej - rekuperatory wewnątrzścienne

Dostarczane elementy: HRU-WALL jest rekuperatorem jednorurowym wyposażonym w wymiennik ceramiczny który posiada odzysk do 82%. Energooszczędny wentylator EC działa na przemian co 70 sekund nawiewając i wyciągając powietrze z pomieszczenia. Rekuperator wewnątrzścienny jest przeznaczony do instalacji w pojedynczym pomieszczeniu i może być wykorzystywany zarówno w nowopowstających budynkach, jak również w budynkach już istniejących, w których ze względów architektoczonicznych nie jest możliwe zainstalowanie tradycyjnej rekuperacji.

Data realizacji: 2018r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2018-03-09Hala Sportowa - dysze dalekiego zasięgu

Hala Sportowa - dysze dalekiego zasięgu

 

Obiekt: Hala Sportowa - dysze dalekiego zasięgu

Dostarczane elementy: Dysze dalekiego zasięgu KHA znajdują zastosowanie w wysokich pomieszczeniach o dużej kubaturze takich jak sale teatralne, kinowe, przemysłowe, hale sportowe. Przy dużym przepływie objętościowym powietrza występuje niski poziom ciśnienia akustycznego gwarantujący duży zasięg nawiewu. Możliwe jest zastosowanie dyszy dalekiego zasięgu KHA zarówno do nawiewu poziomego jak i pionowego. Konstrukcja soczewkowego elementu uchylnego umożliwia zmianę kąta nawiewu powietrza w dowolnym kierunku o 30o nie powodując zmiany oporów i mocy akustycznej.

Data realizacji: 2017r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2017-11-10Rekuperator z wymiennikiem przeciwprądowym

Rekuperator z wymiennikiem przeciwprądowym

 

Obiekt: Rekuperator z wymiennikiem przeciwprądowym

Dostarczane elementy: Centrala wentylacyjna HRU-ERGO z odzyskiem ciepła i wilgoci posiadająca wydajny wymiennik przeciwprądowy, zapobiegający przenikaniu zanieczyszczeń do świeżego powietrza.

Data realizacji: 2017r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej

2017-09-19Hala Produkcyjna - podpory dachowe do kanałów okrągłych

Hala Produkcyjna - podpory dachowe do kanałów okrągłych

 

Obiekt: Hala Produkcyjna - podpory dachowe do kanałów okrągłych

Dostarczane elementy: Podpory dachowe do okrągłych kanałów wentylacyjnych wyprowadzających instalację wentylacji na powierzchnię dachową. Dzięki podwyższeniu pod kanałami wentylacyjnymi może odbywać się swobodna cyrkulacja powietrza. W czasie roztopów uzyskujemy swobodny przepływ wody pod instalacją, a w przypadku wysokich opadów śniegu uzyskujemy łatwy dostęp do odśnieżania dachu zachowując tym samym bezpieczeństwo w budynku.

Data realizacji: 2017r.

 

Zobacz galerię zdjęć obiektu.

czytaj więcej
REKUPERACJA
PROJEKTOWANIE